Ana Sayfa İLETİŞİM

İLETİŞİM

gunesanneiletisim@gmail.com

Her yeni nefeste yeni bir şeyler öğrenmeyi seven olan taze bir anneyim. Tazeyim çünkü sadece 4,5 yıldır anneyim.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Arası 18 ay olan iki kızım var; Cemre(3 yaş) ve Nisan(4,5 yaş). Bana her mevsim baharı yaşatan…

İki çocuklu hayata hala uyumlanmaya çalışan, kafasında 40 tilki, hayatın yaşlanmaya değil yaşamaya değer olduğunu düşünen bir anneyim. Zaman zaman kaygı düzeyim yükseliyor, ‘yetebiliyor muyum?’ diye sık sık düşünüyorum. Çocuklarıma karşı esnemeye çalışıyorum, her gün olabildiğim kadar bir anne olduğum için kendimi takdir ediyorum. En çok da yüreğimin götüdüğü yere gitmeyi seviyorum.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Çalışıyorum, işimi severek yapıyorum. Çalışan anne olmayı da seviyorum. Haftaiçi en sevdiğim şey ise haftasonu için planlar yapmak..

İki kızımla bol bol oyunlar oynayıp, kitap okuduğumuz ve birlikte masallara inandığımız küçük bir dünyamız var. Çocuklarımı özgür ve mutlu yetiştirmeye çalışıyorum. Herhangi bir şeyi doğru yapmaları için onları zorlamıyorum, kalıplara sokmuyorum, onları olduğu gibi kabul ediyorum, sonuçlara değil sürece bakıyorum. Çünkü bence süreçteki deneyimdir öğrenme…

Hayatlarında ne yaşarlarsa yaşasınlar, tercihleri ne olursa olsun, onları koşulsuz seven her daim yanlarında olan ve koruyacak güvenli bir liman olduğumu hissetmelerini istiyorum.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ben mi? Ben her gün yavaşlamaya çalışıyorum. Mükemmel anne olmak gibi bir derdim yok… Hayatı masal tadında yaşamaya çalışan, hayaperest, anne olunca annesini anlayan bir anneyim işte. Sıradan biri, hepiniz gibi, hepimiz gibi..

gunesanneiletisim@gmail.com