Yaz Okulu Yazı Dizisi II. Validebağ Koleji Yaz Kampı

1
766

Yeni eğitim yılında hizmet vermeye başlayacak olan Validebağ Koleji; koru içinde, doğadan aldıkları ilhamla ve klasikleşmiş özel okul zihniyetinden farklı programlarıyla yenilikçi ailerle buluşmak için yola çıkmış. Macera dolu spor etkinlikleri, yabancı dil ve sanatla zenginleştirilmiş beş günlük bir yaz kampı programıyla Temmuz ayında ücretsiz olarak çocuklarla buluşacaklar. Sınırlı katılım için hemen başvurabilirsiniz.

3-10 yaş arası çocuklar için, iki ayrı program ve üç farklı tarih seçeneği hazırlanmış. Biz tanışmaya davet edilince, Duru ve arkadaşları ile okula gittik. Çocuklar bahçedeki parka bayıldılar. Anaokulu ve ilkokul olarak düşünülen Validebağ Koleji; anaokulundan başlayarak ingilizce eğitimle, robotik ve kodlama eğitimi, akıl oyunları, sanat eğitimi gibi çok yönlü bir eğitim vaad ediyor.

Eğitime gönül vermiş kurucusu ve eğitim kadrosu ile bize harika bir ev sahipliği yaptılar. Okulun bütün sınıflarını, olimpik yüzme havuzunu, koruya nazır harika bahçesini görünce açıkçası okula hayran kaldık.

Yaz boyunca; tanışma amaçlı hazırlanan ücretsiz yaz okulu programı dışında, gelecek talebe göre ücretli yeni yaz kampı programları da açılıyor olacak.

Okulu keşfetmek isterseniz sitesinden detaylı bilgi alabilir; 0216 706 02 16 numaralı telefonla iletişime geçebilirsiniz.

Eğitim sektöründe yenilikler olduğunu görmenin mutluluğu ile, bir sonraki yazıda buluşmak üzere.

Esin İrlan @4oyildabiranneolmak

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here