Yaz Okulu Yazı Dizisi I. Muzipo Kids Yaz Okulu

0
458
Muzipo Kids

Türkiye’nin ilk çocuk hareket üssü Muzipo Kids; yedi yıldır İstanbul’da ve birçok şehirde hizmet veriyor. Bizim çocukluğumuzdaki kadar şanslı olmayan ve sokaklarda oynamak yerine evlere kapanan çocuklara, hareket özgürlüğü sağlamak amacıyla yola çıkmış Muzipo Kids kurucuları. Bu yazıda yaz okulu fırsatlarını aktaracağım.

Bundan on yıl önce, kadınların yeterince hareket etmediğini düşünerek B-Fit markasını da onlar kurmuş:) Ben yaklaşık sekiz-dokuz yıl önce, anne olmadığım yıllarda B-Fit’e üyeydim ve uzun süre orada spor yaptım. Şimdi açıkçası kendim için spora ayıracak vakti bulamıyorum ama kızım için elimden geleni yapıyorum. Onun ilgisi ve yeteneği olan sanat dışında, ihtiyacı olan spor alanında çıkan fırsatları kaçırmamaya çalışıyorum.

Geçtiğimiz günlerde tam da böyle bir fırsat çıktı karşımıza ve Muzipo Kids Ziverbey şubesine davet edildik. Kızım Duru, sınıf arkadaşları ve anneleriyle birlikte Muzipo Kids’i keşfetmeye gittik. Yetkili Betül Hanım’ın sıcak ev sahipliği ile biz anneler bahçede kahvelerimizi içip sohbet ederken; çocuklarımız deneyimli ekiple birlikte hareket eğitiminin keyfini çıkardılar.

Muzipo Kids 2

Uzman eğitmenler tarafından kurulan parkurlarda denge, koordinasyon ve esneklik becerileri gelişirken; grup halinde yapılan çalışmalar sayesinde, takım olma olgusunu ve birlikte başarma duygusunu deneyimlediler.

Günün sonunda çocuklarımızın mutluluğu, kendine güvenleri görülmeye değerdi. “Hareket ederek büyüyen nesiller” sloganıyla hazırlanan hareket eğitimi, bizim çocuklara çok iyi geldi.

Tatilde çocuklarına kaliteli vakit geçirmeleri için yaz okulu arayışında olanlar varsa, şimdi size güzel bir haberim var.

Spor, sanat ve bilim temelli eğlenceli bir yaz programı hazırlayan Muzipo Kids Ziverbey; günlük, haftalık ya da aylık üyelik seçenekleriyle yaz kulübü fiyatlarında @40yildabiranneolmak ve @gunesanne takipçilerine, özel indirim uygulayacak. Detaylı bilgi için @muzipokidsziverbey ve @betul.omay ile iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca Türkiye’nin neresinde olursanız olun, size yakın bir Muzipo Kids bulabilirsiniz:) Detaylı bilgi için siteyi incelemeyi de unutmayın.

Yaz okulu arayışında, sanat eğitimi ağırlıklı bir program düşünüyorsanız eğer,  bir sonraki yazı sizi mutlu edebilir. Yaz okulu ve tatilde yapılabilecek etkinlikler için takipte kalın!

Hareketli, eğlenceli, sanat dolu bir yaz umuduyla..

Esin @40yildabiranneolmak

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here