İçinize baharların gelmesi, ruhunuzun ısınmasını istiyorsanız ‘This is Us’ izleyin

0
413

‘This is Us’ hikayesi, oyunculukları, senaryosu harika olan, her daim ters köşe yapıp her bölümde insanın gözünden bir damla yaş süzdüren dizi. Hani pek çok yabancı dizi var son zamanlarda, fantastik olup felsefi konuşmaları, sıra dışı içerikleri ile izleyici toplayan. ‘This is Us’ onlardan biri değil, bir aile gibi hissettiren, şöyle yüreğinin orta yerine oturan, sımsıcak tatlı duygular bırakan bir dizi. Bu kadar güzel olmasının temelinde çok gerçek olması yatıyor bence.

Diziyi izleyen herkes benim hayatımdan da kesitler, anlar vardı içinde diyor. Bu da dizinin gerçek hayatlardan ne çok beslendiğinin bir kanıtı. Sen gibi, ben gibi, biz gibi bir dizi.

Dizi her bölümde mesajını oldukça yalın ve sade bir dille veriyor. Sanırım hayatımda en çok keyif alarak izlediğim dizi bu. Siz de bu aralar içinizi ısıtacak kıvamda bir şeyler arıyorsanız ‘This is Us’ı izleyin derim.

‘…There’s no you or me or them; it’s just us. And this sloppy, wild, colorful, magical thing that has no beginning and has no end, it’s right here, I think it’s us…’

 

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER