Okullar için harika fikirler; Arkadaş Bankı

2
1168

Willowgrove School yeni bir uygulama başlatmış, eğer en iyi arkadaşınız yoksa ve nereye gidip oynamanız gerektiğini bilmiyorsanız ‘Buddy Bunch’ adını verdikleri banka oturabiliyorsunuz. Ama bu bank diğer banklardan farklı, biraz sihirli. Çünkü buraya oturan çocuğun bir arkadaşla oynamak istediğini biliyor herkes, dolayısıyla birkaç dakika içinde yanınıza bir arkadaş geliyor ve oynamaya başlıyor. Normalde bu bankta oturan çocukların çok yalnız göründüklerini ve uzun zaman arkadaş beklediklerini düşünebilirsiniz. Ancak çocuklarla yapılan röportajlarda bir iki dakika içinde yanlarına birinin geldiğini veya oyuna davet aldıklarını söylemişler.

Bugün duyduğum en güzel fikir, paylaşmadan geçemedim…

Orijinal haber linkte yer alıyor.

2 YORUMLAR

  1. Süper fikirmiş. Bu arada 3 yaşında bir kızım var. 4 aydır Bardabas kutusuna üyeyiz. Kızım Adım adım serisine çok meraklı olmasına rağmen, Bardabas ın pek yüzüne bakmadı. Aktivitelere başlıyoruz. Bi bakıyorum. O sıkılıp gitmiş, aktiviteyi ben yapıyorum 😀 Bu konuda ne önerirsin Güneş annem. Teşekkürler. Kızlara selam 🙂

    • Merhaba Suna hanım, çocukların ilgileri farklı aylarda değişebiliyor. Belki şu aralar sizinki de hareket aylarındadır ve yerine duramıyordur. Ara ara çok ısrar etmeden denemenizi öneririm. Bir ara mutlaka hoşuna gidecektir. Önemli olan çok ısrar etmeden ara ara denemek bence:)
      sevgiler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here