istebuhediye.com’dan annelere özel paketler

0
865

Anneler günü benim için en özel günlerden birisidir. Annelerimizin koşulsuz, sonsuz sevgisini bir günle anmak yetmez ama sadece güzel bir fırsat yaratır.

Anneler günü yaklaşırken, (gerçi yazmıştım bana her gün anneler günü ama:)) ben anneme hediye bulamadım, ne alsam bilemedim diyenler için öneriler istebuhediye.com‘dan..  Üstelik gunesanne okuyucularına özel %20 indirimle..

istebuhediye.com‘un kurucusu Hatice hanım çiçek gibi güzel hediyelerin uzun vadeli kalıcı olmadığını belirtiyor. Aslında bu sitenin doğuşu da bu fikirle olmuş. Özel günlerde kalıcı, sunumu güzel sepetler oluşturarak. Doğumdan, kınaya, sevgililer gününden yıl dönümlerine kadar her özel gün için ayrı sepetler yer alıyor.

Hatice hanım birçok anne ile görüşmüş ve onları neyin sevindireceğini sormuş. ‘Birçok annenin tercihi kozmetik ürünleri oldu. Dolayısı ile çok severek kullandığım Body Shop kremleri geldi aklıma. Kokuları çok güzel ve kalıcı, ayrıca güvenilir bir marka. Daha sonra yanına ne yakışır diyerek aşağıdaki ürünleri bir araya getirdim ve hediye edilen kişinin gördüğünde mutlu olması için süsledim.’ diyor… 

Sepetlerin içinde neler yer alıyor? 

  • Body Shop set – Shea, Hindistan cevizi ve Bal aroma seçenekleri ile

– Body Shop Duş Jeli

– Body Shop Vücut Kremi

– Body Shop Pilling kremi

– Body Shop Sabun

  • Sisal Bitkisi Ekstresinden Yapılmış Lif, (Düzenli masaj ile bağ dokusunu sıkılaştıran, selülit oluşumunu engelleyen, birçok cilt hastalıklarına faydalı, yüzde sivilce ve kırışıklıklara iyi gelen bir liftir.)
  • Elektriklenmeyi Önleyen Saç Fırçası.
  • Ponza Taşı
  • Defne Sabunu
  • Kandil yağ ile ev kokusu (Üst hazneye su koyarak içerisine birkaç damla aromalı yağ damlatarak alt hazneye mumu yakıyoruz. Buharlaşan su ile yağın güzel kokusu bütün evi kaplıyor, kötü kokuları bastırıyor ve en önemlisi alerji yapmıyor. ) İçerisindeki yağ bittikten sonra da aktarlarda kolaylıkla bulabileceğiniz çeşitli aromalı yağları kullanabilirsiniz…

*Anneler Gününe özel, havale ödemelerinde not kısmına ‘’Güneş Anne’’ yazarak %20 indirimden faydalanabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here