Temmuz’da sinema keyfi

0
570

@cinemaximum, @cocuklanereye, @gunesanne instagram hesaplarını takip eden kazanıyor! Siz de 2 Temmuz Perşembe saat 21:00’e kadar bu Instagram hesaplarını takibe alın, postun altına 1 arkadaşınızı etiketleyin, çocuğunuzun Temmuz sonuna kadar geçerli #cinemaximum biletini hediye edelim. Kazananlar 3 Temmuz Cuma günü açıklanacaktır. Kampanya katılım şartları ve detaylı bilgi aşağıda yer alıyor. Boş şans 🙂

Disney•Pixar's "Inside Out" takes us to the most extraordinary location yet - inside the mind of Riley. Like all of us, Riley is guided by her emotions - Anger (voiced by Lewis Black), Disgust (voiced by Mindy Kaling), Joy (voiced by Amy Poehler), Fear (voiced by Bill Hader) and Sadness (voiced by Phyllis Smith). The emotions live in Headquarters, the control center inside Riley's mind, where they help advise her through everyday life. Directed by Pete Docter and produced by Jonas Rivera, "Inside Out" is in theaters June 19, 2015.

Kampanya Koşulları:

1- Bu kampanyaya @cinemaximum, @cocuklanereye, @gunesanne hesaplarını takip edenler ve kampanya gönderisi altına bir arkadaşını etiketleyenler katılmış olacaktır.
2- Bu kampanya 30 Haziran-3 Temmuz 2015 saat 21:00’e kadar geçerlidir.
3- Son katılım tarihine kadar yapılan başvurular arasından random.org tarafından 20 kişi seçilerek kazananlar belirlenir.
4- Kazananlar 3 Temmuz Cuma günü @cocuklanereye, @gunesanne instagram hesapları ve bloglarında duyurulur.
5- Kazananların göndereceği e-posta adreslerine hediye sinema biletleri gönderilecektir.
6- Biletler, Temmuz sonuna kadar @cinemaximum sinemalarında, IMAX hariç tüm lokasyon ve günler için geçerlidir.
6- Hediye sinema biletleri bir kişiliktir, bir kez kullanılabilir.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER