Çocuk dostu oteller; Otel Kanara Assos

0
996

Bu yıl Cemre de 6 aylık olduğundan İstanbul’dan araba ile ulaşım sağlayabileceğimiz, en yakın Ege denizi kıyısı arayışımıza Assos cevap verdi. Assos denizi biraz soğuk olmakla birlikte tertemiz bir deniz.

Kanara otel bugüne kadar gördüğüm en çocuk dostu otel, her yer düz ayak ve hiç merdiven yok. Odalar aileler için organize edilmiş oldukça geniş ve konforlu. Yanınıza birini almak isterseniz rahatlıkla birlikte kalabilirsiniz.

Otel çocuk dostu olduğu için neredeyse gelen her misafir aile çocuklu. Çocuklar birbirleriyle arkadaş olup süper oynayabiliyorlar, her an bir aradalar.

Assos’ta deniz..

Assos’un denizi biraz soğuk olmakla birlikte tertemiz, berrak bir deniz. Deniz kıyısında bir ağaç gölgesinde dinlenebiliyorsunuz. Kıyıda yakın bir dalgakıran yapmışlar böylece ufak çocuğunuzu rahatlıkla bu alanda oynamaya bırakabiliyorsunuz. Yer minik çakıl bu nedenle deniz ayakkabısıyla gitmekte fayda var.

Otel Kanara aktiviteler…

Çocuklar otelin meydanında keçileri elleri ile besleyebiliyorlar, Nisan bu kısmı çok sevdi gıdıklanmasına rağmen.. Meyve bahçesinden kendi elleri ile meyve toplayabilirler. Ayrıca otelin arka tarafında mini bir hayvanat bahçesi de yer alıyor.

Restoranın tam karşısında oldukça büyük bir çocuk parkı var, siz keyifle yemek yerken parkın her noktasını yemek yediğiniz noktadan görebiliyorsunuz.

Bir de otelin en keyifli yanı akşamları açık havaya kurdukları çizgi film sineması. Buna en çok ben bayıldım sanırım. Bir yanda yıldızlar bir yanda çizgifilm ortam harika:)

Yetişkinler için akşam yemekleri oldukça lezzetli, bebekler için çorba ve ızgara seçenekleri mevcut.

Kanara Otel tam bir çocuk dostu otel. Çocukla gitmek isterseniz kesinlikle tavsiye ederim.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER